Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

Sevgili iş arkadaşlarım;

Değişimin ve dönüşün en hızlı yaşadığımız çağ kesitindeyiz. İnsanlık tarihi olarak bu kadar hızlı dönüştüğümüz bir zaman dilimi yok sanırım. Belki uzağa baktığımızda tekerleğin icadı örnek olabilir. Ama artık hibrit teknolojilerden, yakıt teknolojilerinin değiştiği bir gündemimiz var. Karbon salınımının en aza indirgenmesi sektörlerimiz dışında artık devletlerin de gündeminde. COP27 dünya iklim değişikliği konferanslarında alınan kararlar doğal olarak sektörlerimizi ve iş yapma biçimizi de değiştirecektir. Furcan Şirketler Grubu olarak bu değişimi dikkatle izliyoruz. İş arkadaşlarımda hizmet verdiğimiz markaları dikkatle izliyor. Grup olarak temel stratejimiz insan ve çevre odaklı markaları bünyemize katmaktır.

Biliyoruz ki odaklandığımız sektörler insan temelli ve müşterilerimizin iş akışlarında olmazsa olmazlarıdır. Hızlı, efektif ve müşteri odaklı yaklaşımımız kuruluşumuzdan bu yana temel felsefemiz olmuştur. Yönetim kadrolarındaki çalışanlarımızın şirket kültürüne olan bağlılığı büyümemizdeki en önemli unsurlardan biridir.

Her düzeydeki çalışanımızın iş üretme yeteneği bizim en büyük gücümüzdür. Biliyoruz ki hizmet verdiğimiz her alan insan odaklı. Bu yüzden kurumsal müşteri memnuniyeti bizim temel önceliğimizdir. Kurulduğumuz 2000 yılından bu yana şirketlerimizde çalışanlarımıza verdiğimiz teknik eğitimler, müşteri ilişkileri ve iş güvenliği eğitimleri bizi sektörümüzde pozitif anlamda ayrıştırmış; bölgesel bir güç olmanın ötesinde ulusal pazarlarda da derinleşmemizi sağlamıştır.

 
Sektörlerimiz doğası gereği yüksek teknolojiyi kullanarak pazarda var olmaktadırlar. Bu durum Furcan olarak bizimde sürekli teknolojik altyapımıza yatırım yapmamızı doğurmaktadır. Bölgemizin en entegre tesisine sahip olmamızın temelinde sürekli bu alana yatırım yapmamızdan kaynaklanmaktadır. Bu da müşterilerimize daha kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak anlamına geliyor. Genel servis hizmetlerinde ulaştığımız bilinirlik bu yatırımlarının yanında uzman ve deneyimli kadrolarımızdan gelmektedir.


Grubumuzun amiral gemilerinden biri olan ADL Motorlu Araçlar Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketimiz ise; üstlendiği ithalat ve ihracat misyonunun yanında bünyesinde barındırdığı markaların satış ve servis hizmetlerini vermektedir.


Bu vesile ile bizimle yol alan tüm kurumlara, paydaşlara, çalışma arkadaşlarıma ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan müşterilerimize saygılarımı sunarım.


Hayrettin BOZAN
Yönetim Kurulu Başkanı